Okrem individuálnych zájazdov pripravujeme aj firemné pobyty, teambuldingy, incentívne a re-treatment pobyty. Ak vo firme plánujete teambuilding, alebo potrebujete pomôcť s individuálnym naplánovaním firemného alebo incentívneho zájazdu, neváhajte sa na nás obrátiť.

Naše motivačné zájazdy nenájdete v žiadnom katalógu. Všetko vytvárame individuálne podľa Vašich požiadaviek.

Pripravíme jedienčné firemné motivačné zájazdy na základe vašich požiadaviek s prihliadaním na váš rozpočet.

Náš itinerár nie je zoznam vecí, ktoré treba urobiť, ale cesta, ktorej cieľ, aktivity a ubytovanie sa spájajú a vytvárajú nezabudnuteľný zážitok.

Starostlivo vyberáme najlepšie miesta a krajiny, kde využívame naše odborné znalosti v oblasti skupinového aj individuálneho firemného cestovania.

Čo znamená incentívne – motivačné cestovanie?

V zahraničí je pomerne bežné využívanie tzv. motivačného cestovania do atraktívnych alebo exotických destinácií a využíva sa ako motivačný nástroj pre svojich interných zamestnancov a obchodných partnerov.

Čo to znamená a ako to funguje?

Za ostatných 50 rokov sa urobilo množstvo štúdií. Prakticky v akomkoľvek biznise sa dajú využívať motivačné programy zamerané na cestovanie a veľa firiem ich využíva ako istú formu odmeny pre svojich zamestnancov. Avšak, môžeme ich efektívne využiť aj tam, kde je chyba v produktivite zamestnancov alebo kde sa nedarí dosiahnúť zadefinované pracovné ciele.

Motivačné cestovné výlety nie sú vaše priemerné „exotické“ cesty. Poskytujú oveľa luxusnejší zážitok, ktorý poskytuje dobrodružstvo, kultúrne zážitky, bezkonkurenčnú miestnu gastronómiu, adrenalinový zážitok a mnohé ďalšie výhody a zážitky.

Je to typ cesty, ktorá prináša príbehy, ktoré sa rozprávajú a znovu predávajú rodine a priateľom. Takýto výlet by pre každú spoločnosť bolo ťažké zorganizovať samostatne, takže preto vo svete fungujú cestovné kancelárie, ktoré sa špecializujú na takýto druh cestovania a klientov.

Čo znamená motivačné cestovanie v praxi?

Motivačné cestovanie je nástroj na stimulovanie zamestnancov, ktorí:

  1. dosiahli určité ciele v spoločnosti, alebo
  2. sú na hranici vyhorenia, ale pre firmu sú veľmi dôležitý, alebo
  3. firma potrebuje re-treatment, ozdravenie a zmenu, alebo
  4. potrebujete ešte viac, alebo aj iným spôsobom motivovať svojich zamestnancov.

Cieľom motivačnho cestovania je posilniť tím, alebo celú firmu a vytvoriť osobitnú atmosféru, ktorá pomôže zvýšiť jej výkonnosť a výkonnosť spoločnosti.

Ak si myslíte, že program motivačného cestovania nepotrebujete, skúste si odpovedať na nasledujúce otázky:

V akej fáze sa vaša firma nachádza?

  1. máte problém si udržať zamestnancov?
  2. máte problém ich správne motivovať?
  3. máte problém s vyhorením zamestnancov?
  4. máte problém nájsť nových zamestnancov?
  5. je pre vás dôležité, aby ste ako spoločnosť neprišli o najlepších zamestnancov alebo manažérov?

Spolupracujeme s uznávanou pracovnou psychologičkou a pripravíme vám program na mieru.

Kľúčom k úspechu každej spoločnosti je okrem iného aj schopnosť zvyšovať svoje výnosy každý rok. Je to náročný proces pre každú spoločnosť, ale zvlášť pre personálne agentúry a náborové firmy.

Programy motivujúce zamestnancov sú často určujúcim faktorom toho, či také spoločnosti dosahujú svoje ciele v oblasti zvyšovania svojich tržieb alebo nie.

Zatiaľ čo mnoho firiem personálnych agentúr, alebo náborových firiem ponúka hotovostné odmeny, 13 platy, vstupy do fitenss centier a pod. Jednou z často prehliadaných možností je luxusný motivačný a zážitkový cestovný výlet, ktorým spoločnosť odmeňuje náborových pracovníkov za dosiahnutie obchodných cieľov.

Kontaktujte nás pre viac informácií: info@activetravel.sk mobil: 0903 425 584

ZÁJAZDY NA MIERU

Naše motivačné zájazdy nenájdete v žiadnom katalógu. Všetko vytvárame individuálne podľa Vašich požiadaviek.

Pripravíme jedinečné firemné motivačné zájazdy a teambuildingy na základe vašich požiadaviek s prihliadaním na váš rozpočet.

Náš itinerár nie je zoznam vecí, ktoré treba urobiť, ale cesta, ktorej cieľ, aktivity a ubytovanie sa spájajú a vytvárajú nezabudnuteľný zážitok.

Starostlivo vyberáme najlepšie miesta a krajiny, kde využívame naše odborné znalosti v oblasti skupinového aj individuálneho firemného cestovania.

dovolenka kostarika
Korowai
Kostarika
Kostarika dovolenka
Surfing na Kostarike
Kostarika, Monteverde
motivácia zamestnancov
dovolenka kostarika
active travel filipiny
motivácia zamestnancov

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia. Buďte prvý!

Napíšte svoju recenziu

Rating