Filipíny
Krajina
1/5
Náročnosť
celoročne
Termín
18+
Vek

Vítajte na Filipínach! Spoznajte úžasnú prírodu a objavujte nekonečné pláže. Vybláznite sa pod vodopádmi, alebo si zaplávajte s veľrybami. Čaká na vás aj šnorchlovanie v kryštáľovo čistej vode. Objavte Filipíny a ich kultúru a zažite najkrajšie západy slnka. I keď tie zažijete aj na nezabudnuteľnej Kostarike.

Navštívime 3 odlišné ostrovy, Boracay, Cebu a El Nido na Palawane a samozrejme hlavné mesto Manilu. Zoznámite sa s domácimi, vyskúšate si zipling alebo kajak, môžete si zaskákať z útesov, alebo len tak relaxujte v lagúne, jednoduche popustite uzdu fantázii a doprajte si tú najlepšiu dovolenku, akú ste kedy mali. Nezabudneme ani na skvelý nočný život a zábavu v tejto neuveriteľne krásnej a jedinečnej krajine.

Filipíny sú destináciou číslo 1. Vydáme sa aj na skutočne nezabudnuteľný zážitok – budeme plávať s obrovskými (ale veľmi priateľskými) žralokmi veľrybími. Zoberte si vodotesný fotoaparát, lebo tento zážitok si určite budete chcieť zvečniť. Potom ako sa vysušíme, nasadneme do autobusu späť do Moalboal, kde budeme šnorchlovať s tisíckami sardiniek. Tento fenomén je známi aj ako ‘’beh sardiniek’’ – vyrazí vám to dych!

Tento produkt bol vytvorený v spolupráci s austrálskou CK, preto je stále k dispozícií anglicky hovoriaci sprievodca.

Možnosť zúčastniť sa tohto zájazdu je kedykoľvek v priebehu roka. Odporúča sa dobrá angličtina, keďže v rámci zájazdu budú anglicky hovoriaci z iných krajín. V prípade individuálneho záujmu riešiť si letenky samostatne, cena zájazdu bez letenky je 1.690,- EUR

Slovensky hovoriaci sprievodca je pri minimálnom počte 6 účastníkov.

1

Deň 1

Vitajte na Filipínach! Vedúci vašej skupiny vás bude čakať na letisku v Manile a vezme vás do hotela. Po ubytovaní sa, môžete tráviť večer relaxovaním po dlhom lete, taktiež sa môžete poprechádzať po meste, ísť na nákupy alebo si popozerať miestne pamiatky. Neskôr si dáme dobrú večeru.

2

Deň 2

Dnešok začneme raňajkami a skupinovou orientačnou besedou, pri ktorej vás oboznámime so všetkým, čo môžete očakávať od vášho zájazdu na Filipínach. Ďalej s plnými bruškami sa vydáme na náš prvý let na úžasný ostrov Borocay. Po krátkej plavbe lodičkou sa ubytujeme a vydáme sa na svetovoznámu bielu piesočnú pláž. Plážové panorámy si vychutnáme s exotickými miestymi koktailami!

3

Deň 3

Oceán volá, je na čase vyskúšať vodu. Poplavíme sa na našej vlastnej plachetnici okolo krásneho ostrova Borocay. Máme jedinečnú možnosť objaviť skryté pláže a šnorchlovať v azúrovej vode a večer budeme pozorovať jeden z najkrajších západov slnka na svete. Následovne si vychutnáme večeru a budeme žúrovať / uvolníme sa na párty.

4

Deň 4

Začneme dnešok kulinárskym zážitkom a dozvieme sa niečo o filipínskych jedlách. Samozrejme potom si ich aj vychutnáme. Ďalej budeme relaxovať na pláži ostrova. Dnešný deň je plný plážového relaxu. Dajte si drink alebo zaujímavý koktail a oddychujte. Alebo si zahrajte nejaké plážové hry na slnku. Máte možnosť tráviť čas a užívať si scenériu na pláži, ktorá bola označená za jednu z najkrajších pláži sveta.

5

Deň 5

Teraz, keď sme vyrelaxovaní a oddýchnutí, je na čase sa vydať opäť na cesty, takže sa pripravte na dlhý deň cestovania. Dnes absolvujeme ďalší hodinový let do mesta Cebu. Z Cebu nás čaká 4-hodinová cesta do Moalboal, kde sa zdržíme 4 noci. Po ubytovaní budeme mať čas na objavovanie okolia, navečeriame sa a po toľkom cestovaní ukončíme deň skôr.

6

Deň 6

Osviežení a vyspatí sa poberieme do kopcov Cebu a navštívime jeden z najkrásnejších Filipínskych vodopádov. Schladíme sa v priezračnej kryštálovej vode vodopádu Kawasan Falls, v jednom z mnoha prírodných prameňov v okolí. Samozrejme si tam urobíme aj okúzľujúce fotky. Kamaráti doma vám budú vážne závidieť, keď ich uvidia.

7

Deň 7

Filipíny sú destináciou číslo 1. A dnes sa o tom presvedčíme. Vydáme sa na skutočne nezabudnuteľný zážitok – budeme plávať s obrovskými (ale veľmi priateľskými) žralokmi veľrybími. Zoberte si vodotesný fotoaparát, lebo tento zážitok si určite budete chcieť zvečniť. Potom ako sa vysušíme, nasadneme do autobusu späť do Moalboal, kde budeme šnorchlovať s tisíckami sardiniek. Tento fenomén je známi aj ako ‘’beh sardiniek’’ – vyrazí vám to dych!

8

Deň 8

Ráno sa poberiem opäť do Cebu, odkiaľ posledný krát poletíme do našej finálnej destinácie – na jeden z najkrajších ostrovov na svete – Palawan. Hneď po pristátí pôjdeme naším súkromným autobusom do mesta El Nido. Na ôsmi deň ste sa už iste pozonamovali a skamarátili s ľuďmi v našej skupinke. Po ubytovaní sa pôjdeme spoločne najesť a potom pôjdeme preskúmať najzaujímevjšie pláže a bary v El Nido.

9

Deň 9

Dnešný deň je znovu o odpočinku a opaľovní sa na nádhernej krémovo-piesočnej pláži lemovanej kokosovými palmami, kde môžete meditovať a vnímať svoje okolie. Po dlhom cestovaní do El Nido predchádzajúci deň, dnes budeme relaxovať na pláži. Ak budete mať chuť môžete si zahrať plážové hry s ostatnými členami našej skvelej skupinky.

10

Deň 10

Filipíny sú známe svojimi krásnym ostrovami a dnes preskúmame niektoré ďalšie. Strávime čas na loďke a budeme sa zastavovať na rôznych plážach. Budete sa môcť šnorchlovať alebo kajakovať. Taktiež navštívime dychberúcu Veľkú a Malú lagúnu, ktoré patria medzi najmalebnejšie miesta na planéte!

11

Deň 11

Náš predposledný deň strávime v El Nide. Toto pobrežné mesto, ktoré sa môže pochváliť čistou vodou, džungľou, strmými vápencovými útesmi a úchvatnými zátokami. Je tiež hlavnou turistickou destináciou na ostrove Palawan. Okrem opaľovania, je tu kopec aktivít, z ktorých si viete vybrať. Vydajte sa na masáž, vyrazte do obchodov, na terapiu alebo jednoducho preskúmajte všetko, čo El Nido ponúka. Je to perfektný spôsob, ako ukončiť nezabudnuteľný výlet.

12

Deň 12

Je na čase sa rozlúčiť a ukončiť náš nezabudnuteľný 12-dňový zájazd! Po check oute vedúci vašej skupiny vám pomôže naplánovať akékoľvek ďalšie cestovanie, či už plánujete zostať na Filipínach, navštíviť ďalšie destinácie v juhovýchodnej Ázii alebo ísť domov. Sme tu, aby sme vám uľahčili prípravu na ďalšie dobrodružstvo.

V cene je zahrnuté:

medzinárodná letenka Viedeň – Manila a späť

cena zájazdu bez letenky je 1.690,- EUR

transfer z a na letisko v Manile

11 x ubytovanie s raňajkami

všetky transporty a presuny na Filipínach

anglicky hovoriaci sprievodca 24/7

  3 vnútroštátne lety

uvítacia večera

niektoré aktivity počas pobytu

poistenie CK proti úpadku

slovensky hovoriaci sprievodca pri min. 6 účastníkoch

V cene nie je zahrnuté:

nápoje a jedlá okrem raňajok a 1 x večere

aktivity nezahrnuté v itinerári

iné osobné výdavky

cestovné poistenie

slovensky hovoriaci sprievodca pri menej ako 6 účastníkoch

dovolenka filipíny
active travel filipiny
zipline filipiny
filipíny
motivácia zamestnancov

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia. Buďte prvý!

Napíšte svoju recenziu

Rating