Indonézia
Krajina
22.4. – 29.4.2020, celoročne
Termín
18- 35 r., 18+
Vek
8 dní
Trvanie

Objavte s nami ostrov Bali

Poďte s nami objavovať ostrov Bali a jeho majestátne chrámy, vodopády, či aktívnu sopku. Prechádzajte sa popri ryžových poliach, vychutnajte si dúšok miestnej kávy a pokochajte sa pralesom plným opíc.

Navštívte čarovné ostrovy Indonézie a vychutnajte si prekrásne pláže, naučte sa surfovať a šnorchlovať v krištáľovo čistej vode.

Pretancujte celú noc na večierkoch, ktorými je Bali také povestné.

Vieme, že niekedy to nie je ľahké vydať sa na ďalekú cestu do krajiny s rozdielnou kultúrou a iným jazykom, ale to je presne to, prečo sme tu! Všetko sme pre Vás perfektne zorganizovali do najmenších detailov, od vyzdvihnutia na letisku, cez zabezpečenie Vášho ubytovania a každej prepravy, až po dohliadanie na maličkosti, ktoré sú rovnako dôležité, pretože si prajeme, aby Váš pobyt bol úžasný.

Tento zájazd je určený vekovej kategórii 18-35 rokov. Čo to znamená? Že sa na ňom stretnete s vekovo podobnými ľuďmi a program je časovo aj aktivitami prispôsobený tejto vekovej skupine.

Ide o medzinárodný produkt, ktorý je tvorený v spolupráci s austrálskou CK, preto je stále k dispozícií anglicky hovoriaci sprievodca.

Možnosť zúčastniť sa tohto zájazdu je kedykoľvek v priebehu roka a nástup je zvyčajne v sobotu, tzn. že odlet sa vždy prispôbuje minimálne 1 deň vopred. Odporúča sa dobrá angličtina, keďže v rámci zájazdu budú účastní anglicky hovoriaci z iných krajín.

V prípade záujmu o individuálne riešenie si letenky je cena zájazdu 790,- EUR

Slovensky hovoriaci sprievodca je pri minimálnom počte 6 účastníkov, inak je prítomný anglicky hovoriaci sprievodca.

V prípade záujmu vieme takýto, alebo podobný typ zájazdu pripraviť na požiadanie aj pre samostatnú partiu, či firmu, alebo inú vekovú skupinu.

1

Deň 1

Príchod na Bali a vyzdvihnutie na letisku v Denpasare. Ubytovanie v hoteli a voľný program. Podľa času príchodu do Denpasaru máte na výber či budete oddychovať pri bazéne alebo na pláži, alebo sa vydajte objavovať mesto. Večer sa potom všetci stretneme na spoločnej večeri a drinkoch a navzájom sa zoznámime.

2

Deň 2

Dnes je čas ísť na pláž! To je motto druhého dňa, následne nás čaká návšteva nádherného chrámu Uluwatu. Potom sa vrátime späť na pobrežie na pláž v Kute a môžeme využiť príležitosť naučiť sa surfovať pod dohľadom našich miestnych inštruktorov surfingu. Po zdolaní vĺn máme čas na oddych na pláži, naplno si vychutnajte slnečné lúče, alebo choďte vyskúšať tradičnú balijskú masáž.

Záver dňa patrí nočnému životu, ktorým je Kuta povestná!

3

Deň 3

Dnes pôjdeme ďalej spoznávať tradičnú kultúru na Bali. Navštívime veľkolepý chrám Tanah Lot, ktorý sa týči na útese nad morom. Odtiaľ zamierime do mesta Ubud, kultúrneho centra ostrova Bali. Mesto Ubud pozná snáď každý z filmu Jesť, modliť sa a milovať. Akonáhle prídeme do Ubudu, dáme si krátku zastávku a navštívime „malých miestnych“ v atrakcii Monkey Forest. Asi je každému jasné, že sa jedná o miestnu atrakciu, park v strede mesta, v ktorom žijú opice. Potom nám zostáva už len vychutnať si miestne trhy, pretože večer je venovaný oddychu po predchádzajúcich 2 náročných dňoch.

4

Deň 4

Dnes vyrazíme na kávu na miestne plantáže, kde uvidíte ako sa robí jedna z najdrahších káv na svete. No hádajte, ktorá to je? 🙂 Jasné, že cibetková. Potom sa naobedujeme pri výhľade na aktívnu sopku a zvyšok popoludnia strávime prechádzkou po známych terasových poliach v okolí Ubu.

5

Deň 5

Dnešný deň si to nasmerujeme do miestnej základnej školy, v ktorej strávime krátky čas na vyučovaní s miestnymi deťmi. Potom sa ochladíme ponorením do vody pri ohromujúcom prírodnom vodopáde a zvyšok dňa strávime oddychom pri bazéne a spoločnou večerou.

6

Deň 6

Objavujme ostrovy! Takéto je motto dnešného dňa. Nastúpime na palubu člna a vyrazíme na ostrov Gili Trawangan s ubytovaním priamo na pláži, na ktoré sa dostaneme jediným na ostrove dostupným dopravným prostriedkom, na ktorom sa povezieme okolo nádherných pláži a pokocháme sa zázračným západom slnka! Večer je opäť čas na zábavu v typicky ostrovnom štýle!

7

Deň 7

Náš druhý deň v Gili T strávime potulovaním sa po ostrove, užijeme si jednu z najlepších lokalít na šnorchlovanie v Indonézii. Dnes to bude všetko o vode, pretože budeme mať šancu zaplávať si spolu s úžasnými a majestátnymi morskými korytnačkami. Večer si vychutnáme rozlúčkovú večeru a štýlovú zábavu s ostatnými účastníkmi a oslávime najlepší výlet života!

8

Deň 8

Je čas na rozlúčku a vychutnať si s niektorými členmi skupiny posledné chvíle zaslúženého odpočinku, pretože onedlho zamávame ostrovu Gili T a pripravíme sa na ďalšiu zábavu. Využijeme šancu na oddych a pokochanie sa krásami tohto nádherného ostrova, ktorý doslova stelesňuje bezstarostný život. Podvečer sa úplne oddáme kurzu varenia tradičných jedál indonézskej kuchyne, ktorá poteší a vyskúša naše chuťové poháriky, pretože budeme musieť zjesť všetko, čo sme navarili!

Neskoro poobede, v podvečer odlet späť do Bratislavy.

Možnosť predľženia pobytu o 5 dní na ostrove Lombok.

V cene je zahrnuté:

medzinárodná spiatočná letenka Viedeň – Denpasar – Viedeň

cena zájazdu bez letenky je  790,- EUR

vyzdvihnutie na letisku v Denpasare

7 x ubytovanie v krásnych 3* / 4* hoteloch s raňajkami

aktivity podľa itineráru

anglicky hovoriaci sprievodca 24/7

slovensky hovoriaci sprievodca pri min. 6 účastníkoch

transfer počas celého pobytu

poistenie CK proti insolventnosti

V cene nie je zahrnuté:

nápoje a strava okrem raňajok a stravy uvedenej v itinerári

iné aktivity mimo itineráru

individuálne cestovné poistenie

dovolenka bali
bali dovolenka
dovolenka bali
bali
dovolenka bali
dovolenka na bali
jóga bali
dovolenka Bali
bali
dovolenka bali
bali dovolenka active travel
Bali
Active Travel Bali
bali dovolenka

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia. Buďte prvý!

Napíšte svoju recenziu

Rating