Indonézia
Krajina
celoročne
Termín
18+
Vek
9 dní
Trvanie

Objavte s nami ostrov Bali

Objavte s nami ostrov Bali a jeho nádherné pláže, majestátne chrámy, vodopády alebo aktívnu sopku. Prejdite sa po ryžových poliach, vychutnajte si dúšok miestnej alebo cibetkovej kávy a užite si dažďový prales plný opíc.

Navštívte očarujúce ostrovy Indonézie a užite si krásne pláže, naučte sa surfovať a šnorchlovať v krištáľovo čistej vode.

Pretancujte celú noc na večierkoch, vďaka ktorým je Bali tak legendárne.

Dokonale sme pre vás pripravili všetko, od vyzdvihnutia na letisku, zabezpečenia ubytovania a transferov, až po drobné veci, pretože chceme, aby bol váš pobyt úžasný.

Tento zájazd je určený pre vekovú kategóriu od 18 do 35 rokov. Čo to znamená?

Znamená to, že sa stretnete s ľuďmi podobného veku a celkovú program je prispôsobený tejto vekovej skupine.

Je to medzinárodný produkt, ktorý vytvárame v spolupráci s austrálskou cestovnou kanceláriou, preto je stále k dispozícii anglicky hovoriaci sprievodca.

Možnosť zúčastniť sa tohto zájazdu je kedykoľvek v priebehu roka. Odporúča sa dobrá angličtina, pretože sa stretnete s mladými ľuďmi z iných krajín.

Ak máte záujem o individuálne zabezpečenie letenky, cena zájazdu je v takom prípade 790, – EUR

Slovensky hovoriaci sprievodca je prítomný pri minimálnom počte 6 účastníkov, inak je prítomný anglicky hovoriaci sprievodca.

V prípade Vášho záujmu pripravíme takýto alebo podobný typ zájazdu na požiadanie aj pre samostatnú skupinu, alebo inú vekovú kategóriu.

Počasie na Bali

Snažíme sa vyhnúť hlavnej sezóne, preto uprednostňujeme termíny od februára do mája alebo od septembra do novembra. 

Vo februári a marci sa občas vyskytujú búrky, ale prevažne v noci. Cez deň je zvyčajne slnečno a teplo. Teploty sa pohybujú okolo 30 ° C. V apríli a máji je počasie bez dažďa a búrok a teploty presiahnu spomínaných 30 ° C. Teplota vody sa pohybuje v rozmedzí 26-29 ° C. 

Od polovice mája až do konca septembra je Bali plné turistov, preto sa tejto sezóne snažíme vyhnúť.

Pre viac informácii k zájazdu nás kontaktujte na 0903 425 584 alebo emailom: info@activetravel.sk

 

1

Day 1

Príchod na Bali a ubytovanie. Večer je voľný program.

2

Day 2

Po raňajkách si môžeme pozrieť mesto, alebo zostať relaxovať pri hotelovom bazéne. Poobede nás však už čaká stretnutie s ostatnými členmi našej skupiny.

Navzájom sa zoznámime, dáme si spoločnú večeru a vychutnáme zopár drinkov.

3

Day 3

Je čas ísť na pláž!. To je motto dnešného dňa, ktorý si do sýta užijete.  Vychutnáte si nádherné pláže a kúpanie v mori. Poobede nás už čaká prehliadka krásneho chrámu Uluwatu. Potom sa vrátime späť na pobrežie na pláž v Canggu, kde môžete využiť príležitosť naučiť sa surfovať pod dohľadom našich miestnych inštruktorov surfingu. Po zdolaní vĺn máme čas na ďalší veget na pláži, vychutnajte si slnečné lúče, alebo choďte vyskúšať tradičnú balijskú masáž alebo ísť nakupovať.

Záver dňa patrí zábave a nočnému životu, ktorým je Canggu povestné!

4

Deň 4

Je čas spoznávať tradičnú kultúru na Bali. Navštívime veľkolepý chrám Tanah Lot, ktorý sa týči na útese nad morom. Odtiaľ zamierime do mesta Ubud, kultúrneho centra Bali. Mesto Ubud pozná snáď každý. Je známy z filmu Jezd, modli sa a miluj. Akonáhle prídeme do Ubudu, dáme si krátku zastávku a navštívime „malých miestnych obyvateľov“ v atrakcii Monkey Forest. Asi je každému jasné, že sa jedná o miestnu atrakciu. Je to park v centre mesta, v ktorom žije najviac opíc. Potom sa vyberieme vychutnať si miestne trhy a večer nás opäť čaká oddych aj zábava.

5

Deň 5

Dnes okrem iného vyrazíme na miestne kávové plantáže, kde uvidíte ako sa robí jedna z najdrahších káv na svete. No hádajte, ktorá to je? 🙂 Jasné, že cibetková. Máte ju radi? Ja osobne veľmi. Neskôr sa naobedujeme pri výhľade na aktívnu sopku a zvyšok popoludnia strávime prechádzkou po známych terasových ryžových poliach v okolí Ubu. Ten zážitok stojí za to.

6

Deň 6

Dnešný deň začneme nezvyčajne. Hneď ráno si to nasmerujeme do miestnej základnej školy, v ktorej strávime krátky čas na vyučovaní s miestnymi deťmi. Potom nás čaká príjemné schladenie sa pri nádhernom a fascinujúcom vodopáde. Zvyšok dňa strávime oddychom pri bazéne a spoločnou večerou.

7

Deň 7

Dnes nás čaká presun z Bali na jeden z najkrajších ostrovov Indonézie, ostrov Gili Trawangan. Ostrov je kúsok od známeho ostrova Lombok. Po raňajkách nastúpime na čln a vyrazíme na ostrov Gili Trawangan, alebo jednoducho Gili T. s ubytovaním priamo na pláži. Prevezieme sa okolo nádherných pláži ostrova a pokocháme sa nezabudniteľným západom slnka! Pláže aj more sú tu fantastické. Večer je opäť čas na zábavu v typicky ostrovnom štýle!

8

Deň 8

Náš druhý deň v Gili T strávime potulovaním sa po ostrove, užijeme si jednu z najlepších lokalít na šnorchlovanie v Indonézii. Dnes to bude všetko o vode, pretože budeme mať šancu zaplávať si spolu s úžasnými a majestátnymi morskými korytnačkami. Celý deň si užijeme na pláži pri mori. Večer si vychutnáme rozlúčkovú večeru a štýlovú zábavu s ostatnými účastníkmi a oslávime najlepší výlet života!

9

Deň 9

Je čas na rozlúčku a vychutnať si s niektorými členmi skupiny (9 denný zájazd) posledné chvíle zaslúženého oddychu, pretože onedlho zamávame ostrovu Gili T a pripravíme sa na ďalšiu zábavu na ostrove Lombok (14 denný zájazd).

Využijeme šancu na oddych a pokochanie sa krásami tohto nádherného ostrova, ktorý doslova stelesňuje bezstarostný život.

Tu končí náš 9 denný pobyt na Bali, neskoro poobede sa vrátime do Denpasaru  a večer máme odlet späť do Bratislavy.

Možnosť predľženia pobytu o 5 dní na ostrove Lombok. 

V cene je zahrnuté:

medzinárodná spiatočná letenka Viedeň/Budapešť – Denpasar – Viedeň alebo Budapešť. Využívame letecké spoločnosti Qatar Airways, Emirates alebo Turkish Airlines

cena zájazdu bez letenky je  790,- EUR

vyzdvihnutie na letisku v Denpasare

8 x ubytovanie v krásnych 3* hoteloch s raňajkami

aktivity podľa itineráru

anglicky hovoriaci sprievodca 24/7

slovensky hovoriaci sprievodca pri min. 6 účastníkoch

transfer počas celého pobytu

insolvency travel insurance

Price does not include:

drinks and food except breakfast and meals listed in the itinerary

other activities outside of itinerary

individual travel insurance

dovolenka bali
bali dovolenka
dovolenka bali
bali
dovolenka bali
dovolenka na bali
jóga bali
dovolenka Bali
bali
dovolenka bali
bali dovolenka active travel
Bali
Active Travel Bali
bali dovolenka

Recenzie

5.00 based on 2 reviews
23.01.2020

Najlepšie žúrky na Bali :-)) ale okrem toho aj kopec inej zábavy, cibetkovej kávy, bláznivého kúpania a skvelého jedla. Musím sa tam vrátiť. Výborná partia.

07.02.2020

Úúúúplna pecka. Bali milujem. Všetkými 10-mi odporúčam!

Napíšte svoju recenziu

Rating