Vietnam zo severu na juh za 11 dní

HANOI – HALONG – DANANG – HOI AN – SAIGON To  najlepšie z Vietnamu za 11 dní je vytvorený pre všetkých, ktorí chcú vidieť a zažiť z Vietnamu čo najviac za krátky čas.

Kitesurfing pre začiatočníkov. Egypt, El Gouna

Kitesurfing Egypt

Kitesurfing kurz pre začiatočníkov Či už ste začiatočník, stredne pokročilý alebo pokročilý kitesurfer, vyskúšajte naše kurzy v spolupráci so školou KBC El Gouna v Egypte. Čaka Vás veľa slnka, priezračná tyrkysová voda, na kitesurfing potrebný ideálny vietor a veľká, plytká lagúna s rozlohou viac ako dva kilometre štvorcové, ktorá je najväčšou v Červenom mori. Naučíte […]

Kostarika – pobrežie Karibiku

Kostarika Karibik

Kostarika, karibské pobrežie Pobrežie Karibiku patrí na Kostarike k tým najkrajším oblastiam. Panenské pláže, autentická príroda, karibské jedlo, atmosféra, reggae hudba, Bob Marley. Nie, nepomýlili sme si to s Jamajkou. Takýto je juh karibského pobrežia Kostariky.

Kuba Libre na 15 dní

Dovolenka Kuba

Dovolenka na Kube Fantastický 15 dňový výlet po Kube, ponorte sa do rytmov samby a bezprostrednej kubanskej radosti a jedinečného spôsobu života. Navštívite 10 rôznych miest, ubytovaní budete väčšinov v rodinných penzionóch typu Bed&Breakfast, nasajete ich spôsob života. Organizované v spolupráci G Adventures.

Tichý oceán a Kostarika

Samara pláž, Kostarika, Active Travel

Tamarindo beach a Samara Nejazdite k moru! Poďte k Tichému oceánu. Nádherné pláže a príroda. Navštívime najobľúbenejšie miesta Tamarindo a Samara.  

Zážitkové Bali, Gili T a Lombok

Bali

Ostrov Bali, Gili T a Lombok Najkrajšie ostrovy Indonézie Cenovo veľmi dvojtýždňový pobyt na Bali s vekovo rovnakou skupinou ľudí (18-35 r.) z celého sveta. Bohatý program, krásne výlety, popri programe máte veľa času na vlastné aktivity, spoznáte nových ľudí z celého sveta, k dispozícii je anglicky hovoriaci sprievodca.

Bali, plné zážitkov a zábavy

Bali

Dovolenka na Bali Veľa zážitkov a zábavy Cenovo veľmi výhodný 8 dňový pobyt na Bali s vekovo rovnakou skupinou ľudí (18-35 r.) z celého sveta. Aj popri programe máte veľa času na vlastné aktivity, spoznáte nových ľudí z celého sveta, k dispozícii máte miestneho anglicky hovoriaceho sprievodcu a zažijete kopec zábavy. Všetky aktivity sú prispôsobené […]

Jóga a wellness na Kostarike

Počasie na Kostarike

Jóga pobyt na Kostarike Najkrajšie pláže Tichého oceánu Termálne pramene pod sopkou Arenal a mimoriadne obľúbené miesto Santa Tereza na pobreží Pacifiku. Jeden z najlepších zájazdov, kde si maximálne oddýchnete a načerpáte novú energiu.

Dovolenka na Kostarike na 12 dní

Dovolenka na Kostarike

Dovolenka na Kostarike Pobrežie Karibiku, aj Pacifiku Dovolenka na Kostarike na 12 dní, je zážitkovou dovolenkou, kedy navštívite obe pobrežia Kostariky. Tichý oceán, aj Karibské more, niekoľko národných parkov, sopku Arenal, národný park Manuel Antonio a NP Uvita a niekoľko ďalších nádherných pláži a miest Karibiku a Pacifiku.

Kostarika – Pacifik aj Karibik

Dovolenka na Kostarike

Kostarika dovolenka Navštívime obe pobrežia Kostariky, Tichý oceán, aj Karibské more a niekoľko národných parkov, sopku Arenal, a nádherné pláže Karibiku a Pacifiku.

Hľadajte zájazdy lokality