Kuba Libre na 15 dní

Dovolenka Kuba

Dovolenka na Kube Fantastický 15 dňový výlet po Kube, ponorte sa do rytmov samby a bezprostrednej kubanskej radosti a jedinečného spôsobu života. Navštívite 10 rôznych miest, ubytovaní budete väčšinov v rodinných penzionóch typu Bed&Breakfast, nasajete ich spôsob života. Organizované v spolupráci G Adventures.

Tichý oceán a Kostarika

Samara, Kostarika

Tamarindo beach a Samara Nejazdite k moru! Poďte k Tichému oceánu. Nádherné pláže a príroda. Navštívime najoblubenejšie miesta Tamarindo a Samara.  

Zážitkové Bali, Gili T a Lombok

Bali

Ostrov Bali, Gili T a Lombok Cenovo veľmi dvojtýždňový pobyt na Bali s vekovo rovnakou skupinou ľudí (18-35 r.) z celého sveta. Bohatý program, krásne výlety, popri programe máte veľa času na vlastné aktivity, spoznáte nových ľudí z celého sveta, k dispozícii je anglicky hovoriaci sprievodca. Všetky aktivity sú prispôsobené vekovej kategórii 18-35 rokov.

Bali, plné zážitkov a zábavy

Bali

Dovolenka na Bali Veľa zážitkov a zábavy Cenovo veľmi výhodný 8 dňový pobyt na Bali s vekovo rovnakou skupinou ľudí (18-35 r.) z celého sveta. Aj popri programe máte veľa času na vlastné aktivity, spoznáte nových ľudí z celého sveta, k dispozícii máte miestneho anglicky hovoriaceho sprievodcu a zažijete kopec zábavy. Všetky aktivity sú prispôsobené […]

Jóga a wellness na Kostarike

Santa Tereza, Kostarika

Jóga pobyt na Kostarike Najkrajšie pláže Tichého oceánu Termálne pramene pod sopkou Arenal a mimoriadne obľúbené miesto Santa Tereza na pobreží Pacifiku. Jeden z najlepších zájazdov, kde si maximálne oddýchnete a načerpáte novú energiu.

Karibik a Pacifik – Kostarika na 12 dní

Active travel, Kostarika

Dovolenka v Kostarike Pobrežie Karibiku, aj Pacifiku 12 dňový výlet po Kostarike, počas ktorého navštívime obe pobrežia Kostariky, Tichý oceán, aj Karibské more, niekoľko národných parkov, sopku Arenal, národný park Manuel Antonio a NP Uvita a niekoľko ďalších nádherných pláži a miest Karibiku a Pacifiku.

Kostarika – Pacifik aj Karibik

Dovolenka na Kostarike

Dovolenka na Kostarike Navštívime obe pobrežia Kostariky, Tichý oceán, aj Karibské more a niekoľko národných parkov, sopku Arenal, a nádherné pláže Karibiku a Pacifiku.

Kostarika – Pura Vida!

Monteverde

Kostarika – to je Pura Vida! Dovolenka na Kostarike je Pura Vida. Tento pozdrav budete na Kostarike potrebovať všade, kde sa pohnete. Znamená doslovne krásny život. Pripravili sme pre vás 8 dňový súkromý pobyt na Kostarike s ubytovaním, transferom, alebo zapožičaním auta a navrhutým programom, čo by ste mali navštíviť. Navrhnutý program si môžete modifikovať […]