Kapverdy
Krajina
1/5
Náročnosť
18.1.-25.1.2019
Termín
7 dní
Trvanie

Hotel Iberostar Club Boa Vista je umiestnený priamo na nádhernej pláži, ideálny pre kitesurferov. Kapverdy sú ideálnym miestom na oddych aj na aktívnu dovolenku ako napr. kitesurfing.

Umiestnený v pôsobivej a kontrastnej krajine s pláňami podobnými púšti a s nádherným výhľadom na Atlantický oceán. Nachádza na pokojnom mieste priamo na kilometrovej piesočnej pláži „Praia de Chaves“. Hlavné mesto Sal Rei s trhoviskom, obchodmi a reštauráciami je vzdialené asi 12 km. Čas prenosu trvá približne 15 až 30 minút.

Kapverdy sú ideálnym miestom pre kitersufrov aj pre pokojnú dovolenku

Komfortný klubový hotel Iberostar Club Boa Vista sa nachádza na krásnej a 1 km dlhej pláži, v ostrovnej typickej architektúre s 276 izbami, rozmiestnenými v 2-podlažných bungalovoch. Medzi ďalšie zariadenia patrí recepcia, Wi-Fi v celom hoteli (v cene), bufetová reštaurácia s medzinárodnými špecialitami, gurmánska reštaurácia (s predstihom), lobby bar (otvorený 24 hodín), divadelný bar a diskotéka. Vonku sú rozľahlé a krásne upravené záhrady s bazénom s morskou vodou a nekonečným bazénom s morskou vodou, slnečnými terasami a snack barom pri bazéne. K dispozícii sú aj plážové stoličky s pevnými strúnkami, dáždniky a osušky. Na pláži je snack bar. K dispozícii sú aj plážové lehátka a slnečníky. Na pláž sa môžete dostať cez rampu alebo schody.

 

All Inclusive:

Vybrané miestne a medzinárodné alkoholické a nealkoholické nápoje, káva, čaj, pivo a domáce víno v bare až do polnoci.

Obed v hlavnej reštaurácii alebo v bare pri bazéne ako bufet alebo sendviče v plážovom klube.

Občerstvenie od 10.30 do 18.00.

Snack bar s 24-hodinovým servisom v lobby bare. Popoludní káva, čaj a koláč.

Zábava: Medzinárodná animácia, diskotéka od 23.00 do 01.00 (na vybrané večery).

Šport/Aktivity: Inclusive: Aerobik, Beach volejbal, Boccia, Lukostreľba, Šípky, Telocvičňa, Gymnastika, Beach Nordic Walking, Step-aerobik, Tenis, Stolný tenis, Vodné pólo, Vodné gymnastika.

Za poplatok: Kitesurfingová škola a centrum aktivít.

Wellness: moderné wellness a beauty centrum „SPA Sensations“ s profesionálnymi wellness programami a procedúrami (za poplatok). Rozsiahla ponuka masážnych procedúr, krásy, kozmetických procedúr, malý krytý bazén, hammam, sauna a vírivka.

Rodiny: detský bazén, Monkey Club (4 až 7 rokov), Dolphin Club (8 až 12 rokov), mini disco.

V cene je zahrnuté:

ubytovanie v komfortnej izbe s klimatizáciou

stravovanie All inclusive

spiatočná letenka Viedeň – Boa Vista – Viedeň

transfer z letiska na hotel a späť

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia. Buďte prvý!

Napíšte svoju recenziu

Rating